Zabiegi

Salon kosmetyczny Lublin

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą zabiegów oferowanych w salonie LASER LOOK

Kosmetyczka to ważne miejsce dla każdej kobiety, ponieważ wygląd to podstawa. Dlatego takie miejsce jak salon kosmetyczny Laser Look jest odpowiedni dla każdej z nas. Zadbać o swój wygląd potrafi każda z nas jednak odwiedzając kosmetyczkę osiągniemy upragniony wizerunek dużo łatwiej i szybciej.  W naszej ofercie przedstawiamy wiele zabiegów na twarz i cało profesjonalnymi urządzeniami ale też oferujemy podstawowe zabiegi znane od wielu lat jak oczyszczanie manualne twarzy.

Nasza gabinet wyposażony jest w urządzenia jak:

Laser Vectus do trwałej laserowej depilacji całego ciała. Jest to obecnie najlepsze i najskuteczniejsze urządzenie do laserowego usuwania owłosienia stosowane we wszystkich najlepszych salonach i klinikach na całym świecie. To właśnie wszystkie gwiazdy i celebryci korzystają z lasera Vectus z którego i Ty możesz skorzystać.

Laser Emerge to laser frakcyjny nieablacyjny, stosowany do głębokiej poprawy kondycji skóry oraz do redukcji blizn. Technologia nieablacyjna jest wyjątkowo bezpieczna ponieważ nie powoduje otwartych nakłuć co znacząco skraca okres rekonwalescencji do 1 lub 2 dni.

Laser Lunula który jest dostępny na całe województwo jedynie w naszym salonie. Urządzenie to jest uznawane za najskuteczniejsze w terapii i leczeniu grzybicy paznokci, choroby bardzo wstydliwej a zarazem trudnej do wyleczenia.

Bardzo zaawansowane urządzenia do zabiegów na twarz Geneo oraz Aquasure H2, są doskonałe w upiększaniu i oczyszczaniu twarzy, przynoszą natychmiastowy efekt bez efektów ubocznych, są doskonałe gdy chcemy szybko dobrze wyglądać.

Oferta zabiegowa jest bardzo szeroka i obejmuje dużo pozostałych drobnych zabiegów które są odpowiednie dla każdej Pani.

 

ITP Estetyka
Vectus
Lunula
Sesderma
Jean D`Arcel
Nccosmetucs
Arcel Med