ZABIEGI

C PEEL intensywna kuracja witaminą C

Czym jest zabieg C-PEEL?

to szybki i wspaniały peeling  którego głównym składnikiem aktywnym jest   witamina C, kwas hialuronowy, ekstrakt z morwy białej, 3-trójpeptydy palmitylu oraz pentanol.

Działanie

Witamina C przyczynia się do stymulacji syntezy kolagenu i elastyny. Fantastycznie chroni skórę przed promieniowaniem i uszkodzeniami oksydacyjnymi. Hamuje melanogenezę. Kwas hialuronowy daje efekt naturalnego nawilżenia skóry, dodatkowo poprawiając funkcję ochronną skóry. Ekstrakt z morwy białej przyczynia się do hamowania melanonogenezy blokując tym samym enzym tyrozynę. 3-trójpeptyd palmitylu stymuluje syntezę kolagenu, elastyny oraz regeneruje macierz skóry. Swoim działaniem redukuje zmarszczki i zwiększa jędrność skóry. Pantenol posiada właściwości zmiękczające, łagodzące i wygładzające skórę skłonną do podrażnień. Głównym wskazaniem do zastosowania C-peel  są oznaki starzenia się skóry, hiperpigmentacje i odwodnienie.

Efekty zabiegu

  • rozjaśniona skóra
  • rozjaśnione przebarwienia
  • zredukowane zmarszczki
  • nawilżona skóra

Kiedy wykonujemy zabiegi?

Zabieg można wykonywać cały rok, możemy go wykonywać również latem. Po zabiegu nie występuje złuszczanie się skóry jednakże zalecane jest używanie kremu z filtrem przeciwsłonecznym

Ilość potrzebnych zabiegów

Zalecany jest 1 zabieg przed ważnym wyjściem lub w serii 4-6 zabiegów co 7-10 dni dla wzmocnienia efektu.

C-PEEL

CZAS ZABIEGU:  ok 45 min. || KOSZT ZABIEGU 150 zł

 

Peelingi chemiczne można modyfikować dostosowując terapię potrzeb Klienta

ITP Estetyka
Vectus
Lunula
Sesderma
Jean D`Arcel
Nccosmetucs
Arcel Med