LASER LOOK

O nas

Zespół Laser Look

Laser Look

Gabinet kosmetyczny

Laser Look to znany salon kosmetyczny który prowadzi działalność pod adresem ul. Głęboka 10/36, 20-612 Lublin. Zapraszamy wszystkie Panie oraz Panów chcących w profesjonalny sposób zadbać o swój wygląd i wykonać zabiegi na twarz i ciało. Każdą osobę traktujemy indywidualnie i z szacunkiem, ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy. Dbałość o profesjonalizm i stosowanie najnowszych trendów w kosmetologii sprawiło, że salon szybko stał się rozpoznawalną marką w Lublinie i okolicach. Posiadanie sprecyzowanej oferty bazującej na najlepszych urządzeniach powoduje że odwiedzają nas klienci z całego województwa.

Gabinet kosmetyczny Laser Look to najlepsze technologie kosmetyczne i medyczne z całego świata dostępne u nas w salonie.

Szukasz kosmetologa w Lublinie?

Wizyta w naszym salonie kosmetycznym to zawsze profesjonalne podejście do klienta i dbałość o dobór najlepszych zabiegów dopasowanych pod indywidualne rodzaje cery i budowy ciała. Marka Laser Look obecna jest zawsze na wszystkich największych wydarzeniach branżowych jak targi i szkolenia. Liczne certyfikaty i współpraca z najlepszymi producentami i dostawcami sprzętu medycznego sprawiają, że zabiegi gwarantują skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość. Całe serie preparatów kosmetycznych takich producentów jak Sesderma, Peel Mission, Jean D`Arcel, Mccosmetics, Arcel Med specjalnie przeznaczonych dla profesjonalistów sprawiają, że efekty zabiegu pojawiają się bardzo szybko i długo się utrzymują. Odwiedzając nasz salon masz pewność że na Twoim ciele nie wykonamy zabiegów tanim chińskim sprzętem i kosmetykami powszechnie dostępnymi w drogeriach. Salon kosmetyczny Laser Look pozwoli Ci wykonać najlepszą inwestycję jaką możesz zrobić czyli w samego Siebie. Z pięknym wyglądem który pomożemy Ci uzyskać łatwiej osiągniesz zamierzone cele. Inwestycja w samego siebie przynosi zawsze natychmiastowy efekt i sprawia wielką satysfakcję oraz podnosi pewność siebie.

W gabinecie Laser Look zawsze spotkasz się z miłą i przyjazną atmosferą, znajdziesz zabiegi i promocje dla Siebie. Współpracujemy z rozgłośniami radiowymi w których regularnie odbywają się konkursy z nagrodami do wykorzystania w naszym salonie. To zdecydowanie miejsce dla Ciebie, kobiety która chce swoim wyglądem przyciągać uwagę i dobrze czuć się w swoim ciele.

Laser Look wpisał się w Lubelską kosmetykę i jest obecny w mediach i spotkaniach towarzyskich, na których w czasie rozmów jest polecany jako miejsce warte odwiedzenia dla wszystkich dbających o swój wygląd. Jeśli chcesz zacząć przygodę z kosmetyką i szukasz miejsca, gdzie zajmą się Tobą w kompleksowy sposób, wybierz Laser Look i ciesz się ze swojego ciała i wyglądu.

Salon wyznacza nowe standardy i wprowadza najnowsze technologie do Lublina. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu medyczno kosmetycznego na świecie.

Firma Cynosure jest obecnie największym dostawcą technologii laserowych do zastosowania w medycynie i kosmetyce, posiada wiele patentów a ich urządzenia wiodą prym na świecie. Są właścicielami wielu innych marek, między innymi Palomar.
Firma specjalizująca się w produkcji urządzeń z medycyny estetycznej. Posiada prestiżowy międzynarodowy certyfikat EN ISO 13485 potwierdzający spełnienie wymagań w zakresie międzynarodowego projektowania i produkowania urządzeń medycznych.
Izraelska firma z zakresu produkcji urządzeń kosmetycznych znana z nowoczesnych i skutecznych terapii stosowanych w swoich produktach. Głównym obszarem zabiegowych jest modelowanie sylwetki ciała i poprawa wyglądu cery.
Kolejny izraelski producent nowoczesnych i innowacyjnych technologii z zakresu kosmetologii. Jeden z głównych liderów obok Cynosure w produkcji urządzeń laserowych. W ich ofercie znajdziemy głównie urządzenia z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii.
Francuska firma specjalizująca się w urządzeniach do modelowania sylwetki ciała, posiada opatentowany system stymulacji komórkowej Cellu M6. To wielkie przedsiębiorstwo rozpoznawalne jest w ponad 100 krajach jako lider nieinwazyjnych zabiegów odmładzających i modelujących.
Erchonia, Amerykańska firma technologiczna dostarczająca sprzęt medyczny do wielu szpitali i klinik na całym świecie, obecna w Polsce głównie dzięki rewelacyjnemu laserowi Lunula, i laserom do leczenia bólu.
ITP Estetyka
Vectus
Lunula
Sesderma
Jean D`Arcel
Nccosmetucs
Arcel Med