ZABIEGI

Oczyszczanie wodorowe Aquasure

Aquasure lublin

Wodór jest najmniejszą cząsteczką w przyrodzie i dzięki temu może wnikać głęboko w skórę, naskórek nie stanowi dla niego żadnej bariery. Fakt ten został wykorzystany w urządzeniu AquaSure a zabieg nim wykonywany nazwano oczyszczaniem wodorowym. Wodór dostarczany jest skórze w postaci strumienia wody bogatego w ten właśnie pierwiastek. Działanie wodoru powoduje dogłębne oczyszczanie oraz dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka co powoduje eliminację wolnych rodników i działa przeciwstarzeniowo.  Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

Należy podkreślić że dostępne urządzenie AquaSure H2 w naszym salonie jest jedynym oryginalnym tego typu urządzeniem co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i efektu zabiegu.

Jednak urządzenie samo w sobie oferuje dalsze etapy przeprowadzania zabiegu w celu uzyskania lepszego efektu.

1 ETAP OCZYSZCZANIE WODOROWE
Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.
2 ETAP HYDROPEELING
Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap  usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
3 ETAP INFUZJA JONOWA
Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.
4 ETAP LIFTING MCS
Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.
ITP Estetyka
Vectus
Lunula
Sesderma
Jean D`Arcel
Nccosmetucs
Arcel Med