ZABIEGI

Peeling chemiczny

  peeling chemiczny

 Dbać o cerę można na wiele sposobów, nie zawsze laser wykona całą pracę. W salonie zapewniamy całą serię zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało przy wykorzystaniu profesjonalnych linii kosmetyków firmy Sesderma, Mccosmetics oraz Jean D`Arcel. Są to produkty stworzone pod konkretne rodzaje cery i konkretne potrzeby. Dużą popularnością cieszy się peeling chemiczny lub inaczej zwany peeling kwasami. Zabiegi pielęgnacyjne wykorzystujące kwasy kosmetyczne mają bardzo szerokie zastosowanie i uznawane są za jedne z najskuteczniejszych i najtrwalszych zabiegów które można wykonać przy wykorzystaniu jedynie kosmetyków. Kwasy występują w różnych stężeniach i sile a ich główne działanie jest skierowane na złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka i wprowadzeniu składników aktywnych jak najgłębiej, a rodzaj wprowadzanych substancji jest zależnych od założonych efektów zabiegu.

  Innowacyjne i niezwykle skuteczne dermokosmetyki obecnie potrafią poradzić sobie z bardzo wieloma defektami cery twarzy i ciała. Peelingi chemiczne szczególnie polecane są w:

 • usuwaniu przebarwień na twarzy
 • walce z trądzikiem pospolitym i różowatym
 • cerze naczynkowej
 • zapaleniu mieszków włosowych
 • usuwaniu objawów starzenia się

  Dermokosmetyki nowej generacji firmy Sesderma jako lidera w tej dziedzinie wykorzystują najnowocześniejszą nanotechnologię aby docierać do najgłębszych warstw skóry. Jednocześnie zabiegi wykonywane są przez doświadczoną i przeszkoloną kadrę co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów.

  Dla osób w średnim i zaawansowanym wieku przygotowana jest oferta zabiegów anty-aging przeciw starzeniu się. Wiele z tych kosmetyków opartych jest o retinol który działa na wszystkie oznaki starzenia się, efektem czego jest wygładzenie zmarszczek. Wszystko jest wzmocnione działaniem składników aktywnych takich jak kwas hialuronowy.

 Każda wizyta jest poprzedzona konsultacją i doborem odpowiedniego peelingu dla danej cery i efektu. Pamiętaj że nie zawsze przychodząc na założony zabieg zostanie on wykonany, ponieważ może się okazać że znajdziemy dla Ciebie coś bardziej odpowiedniego i skuteczniejszego.

 

peeling kwasamiPrzyjdź do naszego salonu kosmetycznego Laser Look i zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało które otoczą twoją cerę pełną i kompleksową ochroną.

Przeciwwskazania do peelingu chemicznego

 • należy uważać na mocne światło słoneczne, najlepiej wizytę w słoneczne dni odłożyć na inny dzień, lub zaplanować zabieg na wieczór, po zabiegu przez kilka najbliższych dni nie narażać skóry na mocne światło
 • jeśli posiadasz znane ci alergie to koniecznie powiedz przed zabiegiem, należy to porównać ze składem preparatu
 • niedoskonałości twarzy jak aktywna opryszczka, liczna teleangiektazja, bardzo mocny trądzik który lepiej najpierw leczyć farmakologicznie, uszkodzenia i podrażnienia skóry
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • doustna terapia pochodnymi retinolu, wymagany co najmniej roczna przerwa

 

 

ITP Estetyka
Vectus
Lunula
Sesderma
Jean D`Arcel
Nccosmetucs
Arcel Med