ZABIEGI

Podologia

 

leczenie grzybicy Lublin

Leczenie grzybicy paznokci laserem Lunula TM

 Lunula TM to pierwszy na świecie zimny laser do leczenia grzybicy paznokci. To obecnie najbardziej znany i skuteczny laser, którego skuteczność została potwierdzona w licznych międzynarodowych badaniach. Dostępność laserów jest mocno ograniczona jedynie kilkanaście salonów i klinik w Polsce może spełnić rygorystyczne wymagania stawiane użytkownikom lasera Lunula TM. Salon Laser Look w roku 2019 dołączył do tego elitarnego grona i dostał wyłączność na stosowanie tej terapii w całym województwie Lubelskim.

 Wyłącznie w salonie Laser Look ul. Głęboka 10/36, 20-612 Lublin można wyleczyć skutecznie grzybicę paznokci laserem Lunula TM. Jesteśmy obecnie najbardziej zaawansowanym gabinetem podologicznym w regionie. Laser Lunula TM posiada międzynarodowy certyfikat skuteczności FDA wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków potwierdzający skuteczność w leczeniu grzybicy paznokci.
Terapia z zastosowaniem lasera Lunula TM pozwoli ponownie mieć jasne proste, ładnie wyglądające paznokcie dzięki zaledwie kilku bezbolesne zabiegom. Producent lasera udowodnił w badaniach klinicznych, że:

  • Laser Lunula TM likwiduje grzybicę paznokci w zaledwie czterech 12 minut bezbolesnych zabiegach,
  • Terapia jest bezbolesna, nie wymaga dodatkowego czasu potrzebnego na regenerację lub gojenie,
  • Umożliwia wyraźny wzrost zdrowych pięknych paznokci bez skutków ubocznych,
  • Lunula TM laser zabija grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia. Światło lasera przenika przez paznokieć nie uszkadzając ani paznokcia ani otaczającej go skóry. Dużym plusem terapii jest fakt, że przeprowadzana jest w profesjonalnym gabinecie oraz zajmuje kilkanaście minut.

Podologia Lublin

Pierwsza wizyta, dla nowych pacjentów

  Pierwsza wizyta u nas zawsze poprzedzona jest konsultacją z podologiem i dobraniem odpowiedniej metody leczenia. Zawsze kierujemy się dobrem pacjenta i podchodzimy do niego indywidualnie. Konsultacja jest zawsze bezpłatna, u nas nie ma ukrytych kosztów. Koszty leczenia są podane w cenniku. Warto zostać naszym klientem i zaprzyjaźnić się z naszymi podologami i kosmetyczkami ponieważ oferta salonu jest bardzo bogata i oferuje dużo zabiegów na twarz i ciało przy wykorzystaniu oczywiście nowoczesnych urządzeń najbardziej renomowanych producentów na świecie. Takiego wyposażenia jak nasz salon nie powstydził by się żaden zagraniczny gabinet, ponieważ bazujemy na urządzeniach które są dostępne w najlepszych klinikach.

Podolog Lublin

ITP Estetyka
Vectus
Lunula
Sesderma
Jean D`Arcel
Nccosmetucs
Arcel Med