ZABIEGI

Manicure, pedicure

manicure Lublin

Serdecznie zapraszamy na skorzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp. W ofercie znajdują się zabiegi manicure, pedicure oraz zabiegi lecznicze zainfekowanych paznokci chorobą grzybiczą, bakteryjną, stanów zapalnych za pomocą lasera NdYag Q- switch.

W naszym gabinecie posiadamy najwyższej jakości autoklaw klasy „B” dlatego masz pewność, że zabiegi są wykonywane wysterylizowanymi narzędziami, a zatem są bezpieczne dla zdrowia.

W naszym gabinecie robimy paznokcie, Lublin ul. Głęboka 10, lokal 36

Oferta manicure i pedicure:

  • Manicure hybrydowy – kosmetyczka wykona usuwanie skórek, nada kształt paznokciom i nałoży lakier hybrydowy który utwardzi lampą UV. Dobre rozwiązanie dla słabej płytki paznokcia, która potrzebuje wzmocnienia. Efekt utrzymuje się 3-4 tyg.
  • Przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie – ratunek dla Pań, które mają obgryzane lub bardzo zniszczone paznokcie
  • Przedłużanie paznokci metodą żelową na formie+ hybryda
  • Uzupełnienie paznokci metodą żelową + hybryda – wypełnienie odrostu, który się pojawił po kilku tygodniach od zrobienia paznokci. Ściągamy stary kolor hybrydy, uzupełniamy żel, nadajemy nowy kształt i malujemy
  • Żel na naturalnej płytce + Hybryda – dobre rozwiązanie dla Pań, które mają piękną długą płytkę paznokcia, ale boją się że paznokcie się połamią. Wystarczy jedna warstwa żelu i dalej można cieszyć się swoimi długimi i twardymi paznokciami
  • Pedicure hybrydowy– zapewnia trwały wygląd paznokci przez 21 dni i jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć piękny i trwały kolor na paznokciach. Jest to świetna alternatywa dla osób wyjeżdżających na wakacje, urlop czy w dłuższą trasę.
  • Naprawa paznokcia żelem – Złamany paznokieć można zawsze dorobić. Przy hybrydzie nie trzeba skracać wszystkich paznokci jeśli jednego straciłyśmy.
  • Ściągnięcie żelu/hybrydy – Ściągnięcie hybrydy /żelu, wypolerowanie i opiłowanie płytki + malowanie odżywką

 

paznokcie Lublin

Przedłużanie paznokci Lublin paznokcie hybrydowe Lublin paznokcie żelowe Lublin stylizacja paznokci Lublin manicure Lublin Lublin paznokcie pedicure Lublin

JEAN D'ARCEL
ZIAJA
NCOSMETICS
AESTHETIC
ARCEL MED
LASER 3000 HI-TECH

Laser Look zaprasza do rozmowy... Laser Look zaprasza do rozmowy...

← Poprzedni krok

Dziękujemy za wiadomość

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Usuń historię