LASER LOOK

Luty 2018, nowy laser Vectus

Depilacja laserowa VectusTM w Lublinie

Modelka Vectus

  Z punktu widzenia współczesnej kobiety, usuwanie zbędnego, często nadmiernego owłosienia stanowi konieczność. Nie jest to tylko wymóg estetyczny, ale również społeczny i kulturowy. W związku z tym trendem poszukujemy najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań w tym zakresie, jakie oferuje nam współczesna medycyna i kosmetologia. Laserowa depilacja wiedzie zdecydowany prym!

  Obecnie pierwsze miejsce na świecie pośród metod usuwania niechcianego owłosienia bezsprzecznie należy przyznać Laserowi VectusTM. Zabiegi z jego zastosowaniem wykonywane są od dziś również na naszym salonie Laser Look – możesz korzystać z zabiegów kosmetycznych w naszym salonie na takim samym poziomie jak kobiety w USA. Jest to laser o światowej renomie, używany jest w największych klinikach medycyny estetycznej ca całym świecie, korzystają z niego celebryci i aktorzy, a jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach i pokazach. Na chwile obecną nie ma innego lasera który mógłby z nim konkurować jakością zabiegów oraz skutecznością. Wszyscy eksperci są zgodni co do tego że przyszłość depilacji laserowej to laser VectusTM firmy Palomar.

Ponadprzeciętna metoda depilacji

Vectus Lublin Laser diodowy Vectus wyróżnia się na tle innych laserów. Jego funkcjonowanie wykorzystuje supernowoczesne technologie. Sprawiają one, że poziom bezpieczeństwa, skuteczności i szybkości zabiegu pozostanie jeszcze przez długi czas niedościgniony. Ponadto należy zaznaczyć, że daje on gwarancję bardzo wysokiego poziomu komfortu dla pacjenta.

 

Więcej o zabiegu laserowej depilacji Vectus na stronie Vectus Lublin – depilacja Vectus.

  Do powstania Lasera diodowego Vectus doszło w wyniku wieloletniej pracy wybitnych naukowców z Harvard Uniwersity oraz firmy Palomar. Opatentowane przez nich urządzenie dysponuje unikalną długością fali 810 mm. Selektywna fototermoliza stanowi medyczną podstawę jego działania. Dopracowana głowica emituje wiązkę, która wnika w skórę, jest wchłaniana przez łodygę włosa-dokładnie przez znajdującą się w niej melaninę. Wszystko to prowadzi to do uszkodzenia komórek macierzystych w obrębie mieszka włosowego i w konsekwencji do jego zniszczenia. Takie oddziaływanie pozwala jednocześnie zapobiegać regeneracji włosa.

Skuteczność Lasera VectusTM

Przenikanie światła lasera do mieszków włosowych to bardzo ważny element. Wpływa on na skuteczność całego zabiegu, sięgającej 95%. ze względu na fakt, że nasze włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu, nie jest niestety możliwe usunięcie ich wszystkich w czasie jednego zabiegu. Zachodzi więc konieczność przeprowadzenia pełnej serii. Ilość potrzebnych zabiegów w celu osiągnięcia zamierzonego efektu wynosi od 4-6 w odstępach co 4-10 tygodni.

 

Wskazania do zabiegu depilacji laserowej VectusTM

Zdaniem kosmetologa:

  Depilacja laserowa laserem diodowym VectusTM może skutecznie rozwiązań problem osób, które zmagają się z wrastającymi włoskami bądź z zapaleniem mieszków włosowych oraz często związanymi z tym objawami współistniejącymi, jak swędzenie skóry czy podrażnienie. Przeprowadzenie serii zabiegów i trwałe pozbycie się owłosienia, na co pozwala obecnie jedynie VectusTM, da nam możliwość zapomnienia o tych dolegliwościach na zawsze- mówi Ewelina Woźniak-właściciel salonu Laser Look w Lublinie.

Dlaczego VectusTM?

  Depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego VectusTM cechuje się najwyższą skutecznością. Jest jedyną metodą, która doprowadza do usunięcia aż 95 proc. owłosienia w trwały sposób. Sam zabieg zajmuje zaledwie kilka minut lub nieco więcej, jeśli poddawana jest mu duża część ciała. Ponadto ważne jest również, że dzięki pokryciu głowicy urządzenia szafirowym szkłem odczucie dyskomfortu jest redukowane do minimum , gdyż skóra jest cały czas chłodzona.
Bardzo dużo pacjentów przychodząc na wstępną kwalifikację do zabiegu depilacji laserowej, bardzo obawia się bólu z nim związanego. Powszechne jest przekonanie, że taki rodzaj usuwania owłosienia związany jest ogromnym bólem. Tymczasem laser diodowy VectusTM daje gwarancję bardzo wysoki poziomu komfortu. Głowica urządzenia cały czas chłodzi skórę, która dzięki temu jest znieczulona i nie odczuwamy intensywnego bólu

Efekty zabiegu

  Zabiegi przy użyciu depilacji laserowej VectusTM pozwala na trwale usunięcie aż 95% zbędnego owłosienia. Pozostałe 5%, to włosy, których pojawienie się może nastąpić w ciągu roku po zabiegu, ale nie musi, zwykle są to cienkie i jasne włoski, przez co są niemal niewidoczne. Ich usunięcie jest proste – wystarczy wykonanie jednego dodatkowego zabiegu. Jeśli zależy nam na osiągnięciu pełnego rezultatu, koniecznością jest poddanie się serii zabiegów, składającej się z 4 lub 6 spotkań, co 4 -10 tygodni. Ich ilość jest dostosowywane indywidualnie w każdego pacjenta. Po kilku lub maksymalnie kilkunastu minutach zabieg jest zakończony, a uzyskanym efektem możemy cieszyć się już na zawsze.

ITP Estetyka
Vectus
Lunula
Sesderma
Jean D`Arcel
Nccosmetucs
Arcel Med