LASER LOOK

Targi Beauty Forum, 3 marca Warszawa, plany Laser Look na 2018

geneo lublin3-4 marca odbywały się międzynarodowe targi kosmetyczne Beauty Forum w Warszawie. Na tej największej w Polsce imprezie kosmetycznej prezentowało się mnóstwo firm z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Naszą uwagę zwróciło kilka ciekawych urządzeń które bierzemy pod uwagę przy planowaniu kolejnych zakupów w tym roku. 

Zdecydowanym liderem wśród dostawców urządzeń była firma ITP, która również dostarczyła nam słynny już laser VectusTM do trwałej laserowej depilacji. Współpracują oni z wieloma zagranicznymi firmami z najwyższej światowej półki, więc każdy zakup od firmy ITP to gwarancja najwyższej jakości. Ich oferta produktowa jest ogromna i mając kilka milionów złoty z chęcią kupilibyśmy wszystko ale trzeba mierzyć zamiary na siłę. Naszą uwagę przyciągnęło zwłaszcza urządzenia Geneo. Urządzenie ma zastosowanie głównie do zabiegów na twarz i dłonie a fakty po zabiegu to:

lanula lublinKolejnym odkryciem którym w tym roku na pewno się zainteresujemy to laser Lunula znanej amerykańskiej firmy Erchonia do laserowego leczenia grzybicy paznokci. Nasz salon jest liderem w Lublinie w zabiegach na paznokcie więc zwiększenie oferty o kolejny laser do grzybicy paznokci na pewno utwierdzi naszą pozycję w zabiegach podologicznych. 

 

ITP Estetyka
Vectus
Lunula
Sesderma
Jean D`Arcel
Nccosmetucs
Arcel Med